Uz sākumlapu

Lielā orhideju lapa

Par šo vietni

Kailsune Ksiu

Meksikas kailsuns

Laivošana

Indija

Vēlies atrakstīt?


BEALLARAS jeb nu jau ALISEARAS (Aliceara)

Lai apskatītu fotogrāfijas PC: neklikšķinot novietojiet virs tām kursoru; Android: pieskarieties ar pirkstu bildei.Vieni no orhideju hibrīdiem, pie kuriem veikalā visdrīzāk atradīsiet cedelīti ar nosaukumu Cambria. Šie hibrīdi izveidoti, krustojot odontoglosu, brasiju, kohliodu un miltoniju/miltoniopsi. Tie, kas par orhidejām interesējas ne pirmo dienu, droši vien tos atceras kā beallaras. Taču... ar lielajām pārmaiņām orhideju klasifikācijā (taksonomijā) odontoglosu ģints vairs netiek atzīta, tās pārstāvjus nu pieskaita lielākoties oncīdijām, un līdz ar to nosaukumi mainīti arī bijušo odontoglosu hibrīdiem. Tā rezultātā beallaras nu pārdēvētas par alisearām.

Pirmās divas pirktas sen un apzināti, trešā iegādāta nocenota un pārziedējusi 2013. gada sākumā. Gribējās pārsteigumu, un tas izrādījās patīkams :) Viltniece gan pamanījās uzziedēt gada beigās, kamēr Estere bija prom Indijā, tāpēc paši ziedus nemaz neredzējām. Paldies Ingai L. par puķes izmitināšanu pansijā un ziedu fotografēšanu. Ceturtā arī pirkta nocenota, taču tai daži ziediņi vēl bija klāt un par šķirni jautājumi neradās... Ja paturēsiet kursoru virs attiecīgās bildītes, varēsiet izlasīt šķirnes nosaukumu.

Informācija par "bijušā odontoglosa" hibrīdu kopšanu (latviešu valodā) no interneta vietnes Orchidouxdingues: ŠEIT (uzklikšķiniet!).
Tālāk >

Orhideju tabula

Mēslošana

Pieredze

Problēmas

Orhidārijs

Hidrokultūra

Blogs "Dienā"