Uz sākumlapu

Lielā orhideju lapa

Par šo vietni

Kailsune Ksiu

Meksikas kailsuns

Laivošana

Indija

Vēlies atrakstīt?


DAŽĀDAS ORHIDEJAS,
kas pie mums dzīvo, bet vēl nav ziedējušas

Kaut kā nemanot pie mums ieviesušies dažādu orhideju mazuļi un "dalījumi", kas pagaidām adaptējas un sāk augt, bet vēl nav ziedējuši. Pārsvarā tās ir dabā augošās jeb savvaļas orhidejas, taču ir arī izņēmumi. Uzziedējušās orhidejas tiek no šīs sadaļas pārceltas - viņas iegūst pašas savu "lapiņu".

2015. gada vasaras sākumā no divām vācu orhideju audzētavām - Orchids&More un Schwerter orchideenzucht - pa pastu saņēmām čupiņu orhideju stādu, no kuriem daži vēl nav ziedējuši: bulbofīli frostii un fascinator, kā arī Phalaenopsis lobbii.

2014. gada marta jaunieguvumi no Francijas - no izstādēm Vosellā (Vaucelles) un Burlareinā (Bourg-la-Reine) atvestās, kā arī drauga Žana Fransuā dāvinātās un vēl neziedējušās orhidejas: Paphiopedilum stonei, Dendrobium intricatum, nezināma celogīne un tikpat nezināma dendrobija.

2013. gada martā-aprīlī no Francijas, izstādēm Vosellā (Vaucelles) un Dransī (Drancy) atvests un vēl neziedējis Phalaenopsis lueddemanniana.

2012. gada jaunieguvumi, kas līdz šim nav ziedējuši:

Cattleya aclandiae no Orchidarium Schronen Vācijā, kā arī Dendrobium loddigesii gabaliņš apsakņošanai, par ko paldies draugam - Franču orhidejmīlim Žanam Fransuā.

No Žakijas orhideju audzētavas (Orchid Jacky) Antverpenes tuvumā Beļģijā 2011. gada rudenī Estere atveda pāris orhidejas, kas vēl joprojām nav pie mums ziedējušas: Encyclia vespa
un Brassia Arania Verde (Brassia Rex x Brassia gireoudiana).

Vēl viens sen iegūts, taču slinks eksemplārs: Neostylis `Starry Night`.Tālāk >

Orhideju tabula

Mēslošana

Pieredze

Problēmas

Orhidārijs

Hidrokultūra

Blogs "Dienā"